Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Aktualności

Nowy film korporacyjny CIECH - „Przyszłość wiąże się z nami”

Produkcja opowiada o Grupie CIECH poprzez pryzmat jej dzisiejszej działalności, pokazując jednocześnie, że kluczowe produkty przedsiębiorstwa – soda, sól, szkło, środki ochrony roślin, żywice czy pianki poliuretanowe – są elementem naszego codziennego życia. Celem filmu jest również przedstawienie dzisiejszej pozycji CIECH jako globalnej firmy chemicznej. Organizacji dynamicznie rozwijającej się i patrzącej z optymizmem w przyszłość. 

Nowy film korporacyjny Grupy CIECH wpisuje się w pozytywne zmiany, zachodzące w naszej organizacji. Pokazuje jaką firmę konsekwentnie budujemy – nowoczesną, innowacyjną i konkurencyjną, a przy tym otwartą na dialog oraz komunikację ze swoim otoczeniem. Tworzoną przez ludzi i dla ludzi – mówi Eryka Gizińska, Dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji CIECH SA. 

Przy produkcji filmu przede wszystkim zależało nam na tym, by położyć nacisk na klimat i  emocje. Pokazaliśmy, że wbrew pozorom, opowieść o wielkiej firmie może mieć charakter subtelnej impresji, koncentrującej się na ludziach i ich odczuciach  – dodał Grzegorz Warszawski, reżyser filmu. 

Produkcją filmu zajmowała się agencja Black Rabbit International, laureat wielu nagród branżowych. 

Produkcję można obejrzeć na stronie internetowej Grupy:

http://ciechgroup.com/media/materialy-do-pobrania/

lub na portalu YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=tPVioJ3YnsQ

Do góry