Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Aktualności

Z ogromną radością informujemy, że Grupa CIECH otrzymała tytuł „Solidny Pracodawca Roku 2015”.

Konkurs Solidny Pracodawca to jeden z ważniejszych polskich projektów dotyczących zarządzania personelem. Co roku kapituła konkursowa decyduje, które firmy zasługują na nagrodę za efektywną oraz innowacyjną politykę HR.

Nominację do tego prestiżowego tytułu firma otrzymała na podstawie rekomendacji i opinii wielu instytucji zewnętrznych, m.in. Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy, Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Pod uwagę brane były następujące kryteria: warunki pracy (respektowanie przepisów bhp, prawo pracy itp.), terminowość wypłat, warunki socjalne, ścieżka rozwoju (szkolenia pracowników).

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy w swojej działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR, a przy tym dzielą się własnymi doświadczeniami na łamach ogólnopolskiej prasy.

Projekt powstał przede wszystkim po to, aby wyłonić, uhonorować oraz promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym rynku polskim.

Przyznany tytuł i miejsce w czołówce firm inwestujących w rozwój pracowników to znaczące wyróżnienie, ale i zobowiązanie tym bardziej motywujące do dalszej pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Do góry