Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Remigiusz Konior

Remigiusz Konior

Dyrektor ds. Technicznych CIECH Sarzyna

Moja przygoda w Zakładach Chemicznych Organika-Sarzyna S.A. rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Dokładnie pamiętam jak w sierpniu 2004 roku rozpocząłem pracę na instalacjach produkcyjnych. Był to niezwykle ciekawy okres mojego życia zawodowego. W tym czasie rozwinęły się moje zainteresowania techniką, co w połączeniu z ukończonym kierunkiem studiów w naturalny sposób pomogło mi po trzech latach objąć stanowisko Inżyniera ds. Planowania i Rozliczania Remontów. Następnie pracowałem w ramach wsparcia kolegów w Dziale Kontrolingu.

Skorzystanie z propozycji rozwoju w Dziale Zakupów i Eksportu jako Kierownik ds. Zakupów wzbogaciło mnie o nowe doświadczenia. Zawsze jednak intrygowały mnie nowinki techniczne i innowacje, dlatego też się nie wahałem, gdy w styczniu 2013 roku otrzymałem propozycję objęcia stanowiska Dyrektora ds. Technicznych. Teraz mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Moim celem była optymalizacja pracy głównej instalacji produkującej środki ochrony roślin. Cel został osiągnięty. W ciągu dwóch lat zrealizowaliśmy pięć kolejnych dużych projektów inwestycyjnych.

Najbardziej cenię sobie w pracy kontakt z ludźmi i to, że nie ma dwóch podobnych dni. Każdy projekt to inny przypadek, który wymaga indywidualnego podejścia. Kiedy kończę pracę, chętnie uprawiam sport, szczególnie lubię piłkę nożną.

Do góry