Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Program staży

  • Stanowisko
    Firma/lokalizacja
  • Staż w Zespole Kadrowo-Płacowym
    Ciech S.A / Inowrocław

    Staż w Zespole Kadrowo-Płacowym

    Firma: Ciech S.A / Inowrocław

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia, Administracja - mile widziani także studenci ostatnich lat studiów
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i staranność

    Zadania:

    • Współudział w organizowaniu pracy kancelarii
    • Ewidencjonowanie korespondencji i dokumentacji
    • Obsługa faktur
    • Organizacja obiegu dokumentów
    • Bieżące prace administracyjne

    Oferujemy:

    • Płatny staż na okres 3 miesięcy w Spółce o stabilnej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Warszawie i Frankfurcie
    • Perspektywę przedłużenia współpracy w firmie posiadającej wysokie standardy działania
    • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów

    CV można składać, klikając „Aplikuj”

  • Staż w Biurze Zarządzania Inwestycjami
    CIECH S.A. / Warszawa

    Staż w Biurze Zarządzania Inwestycjami

    Firma: CIECH S.A. / Warszawa

    Wymagania:

    • Preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, zarządzanie projektami,
    • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS PowerPoint)
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Skrupulatność, zdolności analityczne.

    Zadania:

    • Wsparcie Zespołu we wdrażaniu projektów inwestycyjnych,
    • Weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności z ustalonymi standardami,
    • Prowadzenie analiz dokumentów pod kątem formalnym,
    • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów,
    • Współpraca ze Spółkami wchodzącymi w skład Grupy CIECH,

    Oferujemy:

    • Płatny staż na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy,
    • Staż w oparciu o umowę o praktykę absolwencką,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
    • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych specjalistów,
    • Dostawę świeżych owoców w poniedziałki i środy.

    Umiejętności, które możesz rozwinąć:

    • Umiejętność analizowania projektów inwestycyjnych,
    • Wiedza z zakresu zarządzania projektami.

  • Targi pracy
    Grupa CIECH

    Targi pracy

    Drogi kandydacie,
    Bardzo nam miło, że jesteś zainteresowany współpracą z nami.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszej organizacji, wejdź w formularz aplikacyjny klikając „aplikuj” i wybierz obszar, który Cię interesuje.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uczestnicy, informacje, zasady

Uczestnicy

  • Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
  • Studenci
  • Absolwenci uczelni wyższych

Informacje

  • Staże są odpłatne
  • Realizowane są w ciągu całego roku w zależności od bieżących potrzeb biznesowych
  • Trwają od 1 do 3 miesięcy

Zasady

  • Opiekę nad Stażystą sprawuje doświadczony pracownik, który dokonuje również oceny pracy Stażysty
  • Pozytywna opinia może zaowocować perspektywą zatrudnienia

Zobacz opinie uczestników

Programu Stażowego „Przyszłość poparta doświadczeniem” 2015

Do góry