WCAG A A A

Ciech

Szukaj

Program staży

  • Stanowisko
    Firma/lokalizacja
  • Staż w Dziale Zaopatrzenia
    CIECH S.A. / Inowrocław

    Staż w Dziale Zaopatrzenia

    Firma: CIECH S.A. / Inowrocław

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne - mile widziani także studenci ostatnich lat studiów
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność planowania
    • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy

    Zadania:

    • Optymalizacja procesów zakupowych
    • Monitorowanie realizacji zamówień
    • Rozliczanie dostaw we współpracy z magazynem i księgowością
    • Sporządzanie reklamacji ilościowych i jakościowych
    • Współuczestnictwo w sporządzaniu list kwalifikowanych dostawców

    Oferujemy:

    • Płatny staż na okres 3 miesięcy w Spółce o stabilnej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Warszawie i Frankfurcie
    • Perspektywę przedłużenia współpracy w firmie posiadającej wysokie standardy działania
    • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów

    CV można składać, klikając „Aplikuj”

Uczestnicy, informacje, zasady

Uczestnicy

  • Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
  • Studenci
  • Absolwenci uczelni wyższych

Informacje

  • Staże są odpłatne
  • Realizowane są w ciągu całego roku w zależności od bieżących potrzeb biznesowych
  • Trwają od 1 do 3 miesięcy

Zasady

  • Opiekę nad Stażystą sprawuje doświadczony pracownik, który dokonuje również oceny pracy Stażysty
  • Pozytywna opinia może zaowocować perspektywą zatrudnienia

Zobacz opinie uczestników

Programu Stażowego „Przyszłość poparta doświadczeniem” 2015

do góry