Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Artur Osuchowski zrezygnował z funkcji Członka Zarządu CIECH S.A.

Po 11 latach w zarządzie CIECH S.A., Artur Osuchowski złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Obecnie zarząd Spółki jest dwuosobowy i składa się z Dawida Jakubowicza, Prezesa Zarządu CIECH S.A oraz Mirosława Skowrona, Członka Zarządu CIECH S.A. Artur Osuchowski był w ostatnich latach odpowiedzialny za ekspansję CIECH na rynkach zagranicznych, nadzorując sprzedaż w podstawowych biznesach Grupy.

 

- Wkład Artura Osuchowskiego w transformację CIECH na przestrzeni ostatnich 11 lat jest niepodważalny. Szczególne słowa uznania należą mu się za ekspansję na nowe rynki i wspieranie poszczególnych biznesów w ich rozwoju. Artur doskonale identyfikował potrzeby szybko zmieniających się rynków, na których działa nasza Grupa, a efekty jego pracy na trwale wpisały się w historię CIECH na przestrzeni ostatnich 11 lat – mówi Dawid Jakubowicz, Prezes Zarządu CIECH S.A.

 

- Doskonale pamiętam, że jedenaście lat temu CIECH był zupełnie inną firmą i jestem dumny, że mogłem być częścią tej przemiany. Nie mam wątpliwości, że nadchodzące lata będą korzystne dla całej Grupy, a realizowana strategia przyniesie wiele korzyści i umożliwi dalszy rozwój CIECH. Tego życzę zarządowi, pracownikom i akcjonariuszom – mówi Artur Osuchowski.

 

 

Kontakt:

Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH

miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

 

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry