Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Biznes Żywice w ramach nowej spółki i pod nową marką CIECH Resins.

Od dnia 2 stycznia 2020 r. BU Żywice spółki CIECH Sarzyna S.A. będzie kontynuować działalność jako CIECH Żywice Sp. z o.o., pod marką CIECH Resins. Jako nowa spółka, CIECH Resins przejęła wszelkie prawa i obowiązki CIECH Sarzyna związane z działalnością produkcji żywic, w związku z czym będzie w pełni zapewniona dotychczasowa organizacja pracy i jakość produktów.

 

Adresy mailowe i numery telefonów osób, z którymi klienci kontaktowali w sprawie dostaw surowców, opakowań pozostają bez zmian.

 

CIECH Resins specjalizuje się w produkcji żywic. Pełen asortyment wyrobów obejmuje ponad 1000 SKUs, w tym produkty bazowe i te wykonywane na specjalne zamówienia klientów.

 

Jako czołowy producent żywic i utwardzaczy w Polsce i jeden z nielicznych producentów stałych żywic epoksydowych w UE, CIECH Żywice od wielu lat oferuje bogate portfolio produktowe żywic epoksydowych EPIDIAN®, żywic poliestrowych POLIMAL®, żelkotów i topkotów, utwardzaczy do szkła wodnego FLODUR® oraz żywic fenolowo-formaldehydowych NOWOLAK i MODOFEN®.

 

Więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie ciechresins.com.

 

 

Kontakt:

Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH

miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

 

 

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz ze stabilnym inwestorem strategicznym (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów całego świata, m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. CIECH wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz, od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry