Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

CIECH na Konferencji WallStreet 22

W dniach 25-27 maja 2018 roku przedstawiciele CIECH S.A. uczestniczyli w 22. edycji konferencji WallStreet organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w Karpaczu. Podczas wydarzenia inwestorzy indywidualni mieli okazję poznać bliżej działalność Grupy CIECH, jej bieżącą sytuację operacyjno-finansową, perspektywy i plany rozwoju.

Przedstawiciele spółki zaprezentowali działalność Grupy podczas prelekcji, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób. W drugiej części dnia, podczas Targów Twoje Inwestycje, przybyli inwestorzy mogli bezpośrednio porozmawiać z reprezentantami spółki, którzy odpowiadali na liczne pytania.

Cykliczna konferencja WallStreet to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na rynku kapitałowym organizowanym w tej części Europy, w trakcie którego odbyło się ponad 40 wykładów skierowanych do niemal 1000 przybyłych uczestników. Wydarzenie to od lat gromadzi szerokie grono inwestorów indywidualnych, ale także instytucjonalnych oraz gości specjalnych, analityków, przedsiębiorców, przedstawicieli emitentów i kluczowych dla funkcjonowania polskiej giełdy instytucji. 

Do góry