Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

CIECH na konferencji WallStreet 23

W dniach 31 maja - 2 czerwca br. przedstawiciele CIECH S.A. uczestniczyli w 23. edycji konferencji WallStreet organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Podczas wydarzenia, inwestorzy mieli okazję poznać bliżej działalność Grupy CIECH, jej bieżącą sytuację operacyjno-finansową, perspektywy i plany rozwoju. Konferencja WallStreet to największe i najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych w tej części Europy, organizowane już od ponad 20 lat.

Przedstawiciele Spółki zaprezentowali biznes Grupy podczas specjalnej prezentacji zorganizowanej w ramach Forum Akcjonariat, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób. W drugiej części dnia, podczas Targów Twoje Inwestycje, przybyli inwestorzy mogli bezpośrednio porozmawiać z reprezentantami Spółki, którzy odpowiadali na liczne pytania na temat jej bieżącej działalności, sytuacji operacyjno-finansowej, perspektyw i planów rozwojowych.

Bardzo cenimy obecność inwestorów indywidualnych w akcjonariacie naszej Spółki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że muszą oni poświęcać wiele czasu na analizy, dlatego chętnie im w tym pomagamy – zarówno poprzez udział w takich wydarzeniach jak konferencja WallStreet, jak i poprzez codzienny kontakt z nimi, na który jesteśmy zawsze otwarci. To przede wszystkim z myślą o tej grupie inwestorów organizujemy również czaty inwestorskie po publikacji wyników okresowych CIECH, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Grupy - mówi Małgorzata Młynarska, Pełnomocnik Zarządu CIECH S.A. ds. Relacji Inwestorskich.

Konferencja „WallStreet” to największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce i Europie Środkowej, organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych już od ponad 20 lat. W tegorocznej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 1000 uczestników, w tym przedstawiciele ponad 100 spółek giełdowych, aktywni inwestorzy indywidualni z całego kraju, przedstawiciele zarządów GPW, KDPW i innych instytucji związanych z rynkiem kapitałowym, przedstawiciele biur maklerskich oraz najważniejszych mediów ekonomicznych i finansowych.

23. edycja konferencji WallStreet odbyła się w dniach 31 maja – 2 czerwca br. w Karpaczu.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz ze stabilnym inwestorem strategicznym (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów całego świata, m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. CIECH wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz, od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry