Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

CIECH na targach Aquatech w Amsterdamie.

W dniach 5-8 listopada 2019 w Amsterdamie odbyły się ogólnoświatowe Targi Technologii Wodnych AQUATECH. Gromadzące około 1500 wystawców z całego świata wydarzenie było okazją do prezentacji oferty Grupy CIECH, a także do wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze gospodarki wodnej. W tegorocznej edycji Organizatorzy udostępnili trzy nowe hale, zwiększając powierzchnię wystawową i konferencyjną. Dzięki temu frekwencja okazała się o ponad 10 proc. wyższa niż przed rokiem – liczba uczestników przekroczyła 22.600 osób.

 

Aquatech Amsterdam to część Aquatech Global Events organizowanych cyklicznie od 1964 roku w Europie, Meksyku i Chinach dla przedstawicieli biznesu działającego m.in. w obszarze uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Targi corocznie odwiedzane są przez specjalistów i praktyków, stosujących prezentowane technologie w swojej działalności. Wydarzenie przeznaczone jest dla gości z branży rolniczej, energetycznej, motoryzacyjnej, metalowej i farmaceutycznej oraz szeroko pojętej branży zmiękczania i uzdatniania wody.

 

CIECH na swoim stoisku promował: Tabletki Solne stosowane w zmiękczaczach wody i Granulat Solny przeznaczony do zmywarek. Dzięki uruchomieniu nowych inwestycji w Zakładzie Produkcyjnym Janikowo w roku 2018 i 2019 dziś oba produkty mogą być oferowane klientom w bardzo szerokim portfolio pojemności: worki 5 kg /10 kg /15 kg /20 kg /25 kg i kartoniki 1,5 kg / 2kg. Dodatkowo zarówno tabletki jak i granulat mogą być produkowane pod marką CIECH lub pod marką własną klienta.

 

Kolejna edycja targów Aquatech odbędzie się w 2021 roku i Grupa CIECH planuje wziąć w nich udział.

 

Więcej informacji na temat solnych produktów CIECH: www.ciechsol.com.

Do góry