Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

CIECH nagrodzony tytułem „Spółka Roku 2020”

Podczas uroczystego Balu Parkietu, organizowanego przez wydawcę prestiżowego dziennika „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet”, spółka CIECH została wyróżniona tytułem „Gwiazdy Roku 2020” w kategorii „Spółka”. W uzasadnieniu organizatorzy konkursu podkreślili transformację Grupy CIECH, jej ekspansję oraz fakt 15-letniej obecności spółki na warszawskiej giełdzie. W imieniu CIECH, pamiątkową statuetkę odebrał Dawid Jakubowicz, Prezes Zarządu Spółki.

 

Oprócz nagrody dla Grupy CIECH, dziennik „Parkiet” wyróżnił też Marka Dietla, prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Iwonę Srokę, zasiadającą w zarządzie spółki Murapol, Daniela Obajtka, prezesa PKN Orlen oraz Pawła Borysa, prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju oraz firmę PKN Orlen.

 

To wspaniałe wyróżnienie to dodatkowa motywacja dla naszego zespołu i wyraz uznania dla pracy, którą już w CIECH wykonaliśmy. Jest tym cenniejsze, że przyznane przez profesjonalistów i bacznych obserwatorów rynku kapitałowego. Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim zarządom spółki na przestrzeni tych 15 lat oraz wszystkim naszym pracownikom, byłym i obecnym, za wysiłek włożony w budowę CIECH, akcjonariuszom, za ich wsparcie, a także naszym klientom za zaufanie – mówił Dawid Jakubowicz podczas uroczystości.

 

W krótkim wywiadzie dla Parkiet TV Prezes Zarządu CIECH S.A. opowiedział także o priorytetach Grupy na rok 2020.

 

###IFRAME_Aq6MilRNKOY###

 

Kontakt:

Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH

miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz ze stabilnym inwestorem strategicznym (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów całego świata, m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. CIECH wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz, od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry