Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

CIECH Sarzyna na jubileuszowych targach KOMPOZYT EXPO®

W dniach 8-9 października Kraków stał się „kompozytowym centrum Polski”, za sprawą 10., jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Jak co roku, nie mogło na nich zabraknąć CIECH Sarzyna, polskiego producenta żywic.

 

Targi Kompozyt-Expo® to najważniejsze wydarzenie branży kompozytów w Europie Środkowo-Wschodniej. Do Krakowa przyjechali nie tylko przedstawiciele największych lokalnych firm, ale też goście z zagranicy, chcący nawiązać współpracę z polskimi przedsiębiorstwami. Uczestnicy targów rozmawiali o trendach w branży kompozytowej, prezentowali swoje nowości i bestsellery. 

 

CIECH Sarzyna, jeden z liderów polskiego rynku chemicznego, już tradycyjnie zaprezentowała na targach szereg produktów wykonanych na bazie żywic POLIMAL® oraz EPIDIAN®. W tym roku wśród nich znalazła się między innymi deska wakeboard’owa, System 6250 do zabezpieczenia powierzchni stalowych i betonowych, jak również umywalka z żelkotu SaniGel oraz stoliki kawowe, wykonane z żywicy EPIDIAN® DECO, tegorocznych hitów sprzedaży.

 

Targi to nie tylko okazja do przedstawienia oferty i nawiązania relacji biznesowych. W ramach strefy warsztatów „Kompozyty - materiały przyszłości” odwiedzający mogli zapoznać się z nowinkami i wyzwaniami w branży kompozytów. Mariya Hud, Marketing Manager CIECH Sarzyna, opowiedziała o różnych obliczach żywic w kompozytach – od żelkotów niepalnych czy sanitarnych, poprzez epoksydowe systemy do pultruzji, po kompozyty w sztuce.

 

Targi w Krakowie to najważniejsze wydarzenie dla producentów kompozytów i dostawców żywic. Dla CIECH Sarzyna kluczowe jest oparcie biznesu na lojalnych, długotrwałych relacjach z klientami, a obecność na targach to idealna szansa na zacieśnienie relacji biznesowych i zaprezentowanie nowym klientom możliwości produktów CIECH Sarzyna. Szczególnie cieszymy się powodzeniem produktów specjalistycznych, takich jak EPIDIAN® DECO czy SaniGel – przeznaczony do produktów sanitarnych. Oceniamy, że właśnie na takich produktach będzie się opierał dynamiczny rozwój i przyszłość branży – podsumowała Mariya Hud, Marketing Manager CIECH Sarzyna.

 

 

 

Kontakt: Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH

miroslaw.kuk@ciechgroup.com; tel. +48 723 66 86 86.

 

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. Specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Jest największym producentem środków ochrony roślin w Polsce, a także głównym dostawcą żywic na rynku krajowym. Pełen asortyment wyrobów Spółki obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: CHWASTOX, AGROSAR 360SL oraz ZIEMOVIT, a także Żywice spod marki Epidian. Firma, poza kluczowymi krajami europejskimi, obsługuje także rynki w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Afryce i Australii. Jej produkty trafiają do ponad 40 krajów całego świata.

Do góry