Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

CIECH Sarzyna na targach DREMA w Poznaniu

W dniach 10-13 września w Poznaniu odbędzie się już 35. edycja targów DREMA – Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. CIECH Sarzyna, czołowy producent żywic i utwardzaczy w Polsce, będzie promować w trakcie tego wydarzenia swój wyjątkowy system, oparty o żywicę EPIDIAN® DECO i Utwardzacz DECO lub DECO K.

 

DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce, a równocześnie największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli. Znajduje się na liście 15 światowych wystaw dedykowanych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

Jedyny nad Wisłą producent żywic epoksydowych CIECH Sarzyna zaoferuje gościom targów EPIDIAN® DECO, wyjątkowo transparentną żywicę, dedykowaną do tworzenia nieszablonowych, efektownych elementów wystroju wnętrz. Wyroby klientów CIECH Sarzyna – m.in. stoliki, biżuterię i inne akcesoria – będzie można zobaczyć na stoisku podkarpackiej spółki.

Epoksydowa kompozycja na bazie EPIDIAN® DECO to wyjątkowe połączenie transparentnej żywicy z wybranym utwardzaczem. Umożliwia łatwe i skuteczne:

  • odlewanie w pełni transparentnych przedmiotów,
  • zatapianie przedmiotów w krystalicznej żywicy,
  • wykonywanie mebli oraz przedmiotów dekoracyjnych na bazie drewna i transparentnych lub kolorowych kompozycji żywicznych,
  • zalewanie „kanionów” w blatach dekoracyjnych,
  • wylewanie powierzchni blatów drewnianych,
  • inne rozwiązania artystyczne i dekoracyjne.

Przedstawiciele Spółki zapraszają wszystkich zainteresowanych na stoisko CIECH Sarzyna (Stoisko nr 37, Hala 3a) podczas targów DREMA.

 

 

Kontakt:

media@ciechgroup.com

tel. +48 723 66 86 86.

 

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. Specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Jest największym producentem środków ochrony roślin w Polsce, a także głównym dostawcą żywic na rynku krajowym. Pełen asortyment wyrobów Spółki obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: CHWASTOX®, AGROSAR® 360SL oraz ZIEMOVIT®, a także żywice spod marki EPIDIAN® i POLIMAL®. Firma, poza kluczowymi krajami europejskimi, obsługuje także rynki w Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Afryce i Australii. Produkty spółki trafiają do ponad 40 krajów całego świata.

Do góry