Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

CIECH w drugim etapie konkursu Złota Strona Emitenta

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych zakwalifikowało CIECH S.A. do drugiego etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XII, w którym oceniane są witryny internetowe spółek giełdowych. Portal ri.ciechgroup.com został nominowany do nagrody „Najlepszy serwis IR” w kategorii „Spółek Dużych”. W drugim etapie zostaną wybrane po trzy najlepsze witryny w każdej kategorii. Jury konkursowe składa się ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Etap ten potrwa do 26 kwietnia 2019 roku.
 
Konkursy takie jak Złota Strona Emitenta są potrzebnymi inicjatywami na polskim rynku kapitałowym. Motywują spółki do udoskonalania swoich witryn internetowych i pozytywnie wpływają na jakość komunikacji spółek z inwestorami i analitykami. Traktujemy przejście do kolejnego etapu konkursu jako duże wyróżnienie i bodziec do dalszej, wytężonej pracy nad serwisem relacji inwestorskich spółki CIECH - mówi Małgorzata Młynarska, Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji Inwestorskich.

I etap Konkursu Złota Strona Emitenta XI, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, został zakończony 11 lutego br. Oceniono w nim 166 stron internetowych spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. Spółki są oceniane w sześciu kategoriach.

Drugi etap konkursu trwać będzie do 26 kwietnia 2018 r., a trzeci zakończy się 5 czerwca 2019 roku.

W zeszłorocznej edycji konkursu Złota Strona Emitenta CIECH S.A. zakwalifikował się do ścisłego finału. Tym samym po raz kolejny został uznany za jedną z trzech spółek o najwyższym poziomie e-relacji inwestorskich wśród największych polskich spółek giełdowych należących do indeksów WIG20 i mWIG40.

Więcej informacji: zse.seg.org.pl

Do góry