Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Serwis relacji inwestorskich CIECH S.A. w finale prestiżowego konkursu „Złota Strona Emitenta”

Portal ri.ciechgroup.com został zakwalifikowany do finałowego etapu prestiżowego konkursu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych - „Złota Strona Emitenta”, nagradzającego najlepsze witryny internetowe spółek notowanych na GPW. Strona przygotowana przez CIECH S.A. została uznana za jeden z trzech „Najlepszych serwisów IR” w kategorii „Spółek Dużych”, czyli należących do indeksów WIG20 i mWIG40. To drugi rok z rzędu, w którym strona internetowa relacji inwestorskich CIECH znalazła się w finale tego prestiżowego konkursu. 

Laureata Konkursu wybierze Kapituła, w której zasiądą przedstawiciele instytucji rynku kapitałowego oraz najbardziej uznani fachowcy zajmujący się grafiką, komunikacją marketingową, dziennikarstwem, ekonomią czy relacjami inwestorskimi. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 6 czerwca 2018 roku podczas XI Kongresu Relacji Inwestorskich SEG.

W tym roku, po raz pierwszy w historii Konkursu, spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”. Zakończony drugi etap polegał na wyłonieniu po 3 nominatów w obu klasyfikacjach, dla każdej kategorii („Spółki Duże”, „Spółki Średnie”, „Spółki Małe”). Dokonało tego jury konkursowe, złożone ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak: grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Każdy członek jury oceniał stronę w obrębie swojej specjalności w skali od 0 do 10 punktów. W klasyfikacji „Najlepszy serwis IR” ocenianych było 35 witryn internetowych, natomiast w klasyfikacji „Lider komunikacji online” sprawdzonych zostało 37 stron www.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry