Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Dawid Jakubowicz powołany na stanowisko Prezesa Zarządu CIECH S.A.

5 grudnia 2018 roku Rada Nadzorcza CIECH S.A. powołała Dawida Jakubowicza na stanowisko Prezesa Zarządu CIECH S.A. Dawid Jakubowicz, związany z CIECH S.A. od czerwca 2018 roku jako Członek Rady Nadzorczej Spółki, jest cenionym ekspertem z międzynarodowym doświadczeniem operacyjnym w budowaniu wartości spółek z różnych sektorów gospodarki. Obecnie w Zarządzie Spółki zasiadają Dawid Jakubowicz oraz Członkowie Zarządu: Artur Osuchowski i Mirosław Skowron.

Dawid Jakubowicz jest Członkiem Zarządu Kulczyk Investments S.A., gdzie od 2010 roku zajmuje się nadzorem nad portfelem inwestycyjnym. Jest cenionym ekspertem z międzynarodowym doświadczeniem operacyjnym w budowaniu wartości spółek z sektorów chemicznego, wydobywczego, energetycznego, motoryzacyjnego i nowych technologii. Od 2014 roku jest wpisany na listę Biegłych Rewidentów prowadzoną przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów. W przeszłości pracował dla międzynarodowej firmy KPMG Audyt, gdzie odpowiadał za badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych podmiotów z wielu branż.

Dawid Jakubowicz ukończył Program for Leadership Development (PLD) na Harvard Business School w Bostonie, posiada tytuł MBA Georgia State University i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Do 5 grudnia br. Dawid Jakubowicz był Członkiem Rady Nadzorczej CIECH S.A. z ramienia Kulczyk Investments. Od 10 września, po czasowym oddelegowaniu z Rady Nadzorczej Spółki, pełnił również obowiązki Prezesa Zarządu CIECH S.A.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

Do góry