Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

„Innowacyjność ma być jedną z kluczowych przewag konkurencyjnych CIECH” - relacja z czatu z Dawidem Jakubowiczem Prezesem Zarządu CIECH S.A.

W środę, 11 września 2019 r. odbył się czat inwestorski z Prezesem Zarządu CIECH S.A., Dawidem Jakubowiczem. Inwestorzy zadawali pytania nie tylko o wyniki finansowe za I półrocze 2019 roku, ale także o realizację strategii, innowacyjne plany spółki, produkcję w Rumunii oraz zakład sody w Niemczech. W spotkaniu wzięło udział ponad 300 inwestorów, a Prezes Zarządu odpowiedział na blisko 20 pytań.

 

Zapraszamy do lektury całej relacji z czatu - link

 

 


Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry