Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Rezygnacja Zastępcy Przewodniczącego Rady Nadzorczej CIECH S.A.

20 maja rezygnację z funkcji Zastępcy Przewodniczącego Rady Nadzorczej CIECH S.A. złożył Pan Tomasz Mikołajczak, który przez sześć lat nadzorował proces transformacji Spółki z ramienia większościowego akcjonariusza. Pan Tomasz Mikołajczak będzie wspierał Spółkę wiedzą i doświadczeniem jako Członek Rady Nadzorczej Kulczyk Investment.

 

Tomasz Mikołajczak został powołany w skład Rady Nadzorczej w lipcu 2014 roku i pełnił funkcję Zastępcy Przewodniczącego.

 

- W imieniu Zarządu CIECH S.A. chciałbym wyrazić Panu Tomaszowi Mikołajczakowi podziękowania za wsparcie i doskonałą współpracę w procesie transformacji Grupy CIECH na przestrzeni ostatnich sześciu lat. Jego ogromne doświadczenie i wiedza pozwoliły na realizowanie ambitnego planu przemiany CIECH w nowoczesną i efektywną firmę działającą z powodzeniem na globalnym rynku- mówi Dawid Jakubowicz, Prezes Zarządu CIECH S.A.

 

 

Kontakt:

Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH

miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

 

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz ze stabilnym inwestorem strategicznym (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów całego świata, m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. CIECH wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz, od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry