Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Rozstrzygnięcie wielkiej loterii CIECH Sarzyna - setki nagród trafiło do klientów największego polskiego producenta środków ochrony roślin!

Od marca do sierpnia trwała tegoroczna loteria organizowana przez największego polskiego producenta środków ochrony roślin – CIECH Sarzyna. Konkurs był skierowany do wszystkich rolników, którzy w tym czasie kupili produkt CHWASTOX COMPLEX 260 EW lub AGROSAR 360 SL. Na zwycięzcę czekał voucher na opryskiwacz o wartości 50 tys. zł, a w sumie do wygrania było ponad 1000 atrakcyjnych nagród!

Laureatem nagrody głównej została Pani Anna z Siemiatycz (woj. podlaskie). Jak podkreśliła zwyciężczyni loterii CIECH Sarzyna, wygrany voucher o wartości 50 tys. zł pozwoli jej na zakup nowego, bardziej wydajnego opryskiwacza, który będzie olbrzymią pomocą w ponad 160-hektarowym gospodarstwie.

Loteria promocyjna CIECH Sarzyna trwała od marca do sierpnia br. Aby wziąć udział w loterii firmy CIECH Sarzyna, wystarczyło zakupić opakowanie produktu CHWASTOX COMPLEX 260 EW bądź AGROSAR 360 SL o dowolnej pojemności i zarejestrować kod z hologramu na etykiecie na stronie internetowej lub zgłosić SMS-em. W ręce uczestników loterii trafiło również wiele innych cennych nagród, w tym: sprzęt elektroniczny - drony, telewizory i konsole do gier, środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna (Agrosar 360 SL) oraz koszulki. Ogólnopolska loteria CIECH Sarzyna była kolejnym elementem udanej kampanii promocyjnej firmy.

„Loteria cieszy się pozytywną opinią wśród naszych klientów i ze względu na ogromne zainteresowanie, zdecydowaliśmy się na jej kontynuowanie. Jako największy polski producent środków ochrony roślin chcemy wyznaczać najlepsze standardy komunikacji z naszymi klientami oraz promocji naszych produktów. Cieszymy się, że możemy dodatkowo nagrodzić rolników za ich ciężką, codzienną pracę, jednocześnie pokazując, że zależy nam na naszych klientach” – mówi Jacek Skwira, Dyrektor Marketingu CIECH Sarzyna.

Marka CHWASTOX to najpopularniejszy herbicyd zbożowy w Polsce, cieszący się zaufaniem już trzech pokoleń rolników. CHWASTOX COMPLEX 260 EW, nowość w ofercie CIECH Sarzyna, to unikatowy herbicyd do zwalczania najważniejszych chwastów w uprawie pszenicy ozimej oraz na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Połączenie trzech substancji aktywnych - MCPA, chlopyralidu i fluroksypyru - gwarantuje szybką i skuteczną eliminację szerokiego spektrum chwastów dwuliściennych, między innymi takich jak przytulia czepna, chaber bławatek czy mak polny.

AGROSAR 360 SL jest szybko zdobywającym uznanie rynku skutecznym środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich). Charakteryzuje się szerokim zastosowaniem: na ścierniskach, przed rozpoczęciem upraw w celu zwalczania chwastów czy przed zbiorem w celu ułatwienia zbioru. Środek nie posiada również ograniczeń w doborze upraw następczych.

Więcej informacji na temat ogólnopolskiej loterii CIECH Sarzyna można znaleźć na stronie www - Opens external link in new windowhttps://www.loteria-ciech.pl/.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. W 2017 roku obchodziła swoje 80-lecie. CIECH Sarzyna specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Pełen asortyment wyrobów obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: Chwastox, Agrosar 360SL oraz ZIEMOVIT. Firma, poza europejskimi, obsługuje także rynki w Azji i Australii.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry