Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Rusza drugi sezon programu poradnikowego marki ZIEMOVIT – „Niech żyje ogród!”

Na portalu YouTube wystartował drugi sezon programu poradnikowego marki ZIEMOVIT – „Niech żyje ogród!”. Tak jak w poprzednim sezonie, najpopularniejszy polski blogger ogrodniczy – Tomasz Kok, czyli Ogrodnik Tomek - zaprezentuje widzom wiele cennych wskazówek dot. sadzenia, nawożenia, pielęgnacji i ochrony domowych roślin, ogrodów i działek. Pierwszy odcinek tegorocznej serii, poświęcony pikowaniu pomidorów, jest już dostępny na kanale „ZIEMOVIT” na portalu YouTube. Premiery nowych odcinków będą odbywać się w każdy kolejny wtorek.

Program „Niech żyje ogród!” został stworzony z myślą o wszystkich, którzy poszukują w sieci skutecznych porad dotyczących pielęgnacji i ochrony przydomowych roślin. W pierwszej serii programu Ogrodnik Tomek przybliżył widzom zasady pielęgnacji trawnika, roślin balkonowych i iglastych, a także zakładania warzywnika czy nawożenia. W drugiej serii widzowie mogą spodziewać się m.in. porad dotyczących wiosennego cięcia iglaków, sadzenia borówki amerykańskiej, zwalczania chwastów w trawniku czy domowych sposobów na kreta.

- Chcemy by marka ZIEMOVIT, zgodnie z jej filozofią, stała się zaufanym doradcą dla każdego, kto chce jak najlepiej zadbać o swój ogród, działkę, czy rośliny w domu. Cieszymy się, ze nasz kanał poradnikowy na serwisie YouTube już stał się bardzo pomocnym źródłem cennych wskazówek, których stosowanie przyniesie wiele satysfakcji entuzjastom pięknych ogrodów i działek - dodaje Sebastian Kostrubała, Kierownik Działu Marketingu CIECH Sarzyna.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji i aranżacji przestrzeni zielonych można również znaleźć na fanpage’u marki ZIEMOVIT na portalu Facebook - „Niech Żyje Ogród”, na stronie internetowej ziemovit.pl oraz w darmowej aplikacji „Wirtualny Ogród”, dostępnej na komputerach osobistych, tabletach i urządzeniach mobilnych.

Produkty marki ZIEMOVIT to najwyższej jakości podłoża, nasiona traw, środki chwastobójcze oraz nawozy płynne i granulowane, dopasowane do potrzeb i oczekiwań polskich ogrodników i działkowców, stworzone przez największego polskiego producenta środków ochrony roślin – spółkę CIECH Sarzyna. Dostępne są w sprzedaży w najlepszych centrach ogrodniczych, w sieciach handlowych takich jak Leroy Merlin, BricoMarche czy PSB Mrówka oraz w sprzedaży internetowej.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. W 2017 roku obchodzi swoje 80-lecie. CIECH Sarzyna specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Pełen asortyment wyrobów obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: Chwastox, Agrosar 360SL oraz ZIEMOVIT. Firma, poza europejskimi, obsługuje także rynki w Azji i Australii.

Do góry