Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

„Skupiamy się na realizacji celów strategicznych i budowie wartości dla akcjonariuszy” - relacja z czatu z Prezesem Zarządu CIECH S.A.

W środę, 20 listopada 2019 r. odbył się czat inwestorski z Prezesem Zarządu CIECH S.A., Dawidem Jakubowiczem. Podczas spotkania inwestorzy pytali o wyniki finansowe za III kwartał 2019 roku, a także o strategię Grupy, sytuację w zakładzie w Rumunii oraz linię produkcyjną sody oczyszczonej w Niemczech.

 

W spotkaniu wzięło udział ponad 300 osób. Zapraszamy do lektury całej relacji z czatu – link.

 

Kontakt:

Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH

miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

 

CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz ze stabilnym inwestorem strategicznym (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów całego świata, m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. CIECH wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz, od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry