Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Spółka CIECH Serwis i Remonty chce zatrudnić 50 pracowników w powiecie inowrocławskim

Niedawno utworzona spółka CIECH Serwis i Remonty, dedykowana do prowadzenia szeroko rozumianych usług serwisowych, rozszerza swoją działalność i w związku z tym planuje również znacząco zwiększyć zatrudnienie. Należąca do Grupy CIECH, jednego z największych koncernów chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, spółka zajmie się m.in. obsługą elektryczną zakładów należących do CIECH Soda Polska oraz obsługą i utrzymaniem produkcji chlorku wapnia.

 

CIECH Serwis i Remonty poszukuje w związku z tym ok. 50 pracowników - przede wszystkim elektryków, automatyków i mechaników. CIECH Serwis i Remonty to spółka dedykowana w Grupie CIECH do wykonywania kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Jej powołanie jest efektem nowej polityki Grupy, w ramach której zdecydowano o ograniczeniu korzystania z usług podmiotów zewnętrznych. Oznacza to zmniejszenie liczby podwykonawców na rzecz zatrudnienia nowych pracowników w ramach spółek należących do Grupy CIECH. W ramach rozwoju spółki, CIECH Serwis i Remonty przejmie obsługę elektryczną oraz utrzymanie instalacji do produkcji chlorku wapnia w inowrocławskich i janikowskich zakładach CIECH Soda Polska.

 

- Decyzja o zatrudnieniu dodatkowych 50 pracowników w spółce CIECH Serwis i Remonty jest związana z poszerzeniem zakresu jej działalności, na rzecz ograniczenia korzystania z usług zewnętrznych. Konsekwentnie wdrażamy ten plan w życie, dlatego ruszyliśmy z intensywną akcją rekrutacyjną. Grupa CIECH, jako jeden z największych koncernów chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, to stabilny i perspektywiczny pracodawca, dlatego serdecznie zapraszamy w nasze szeregi specjalistów z powiatu inowrocławskiego oraz całego regionu – mówi Agnieszka Galewska, Prezes Zarządu CIECH Serwis i Remonty.

 

Grupa CIECH to międzynarodowy koncern chemiczny, który eksportuje swoje produkty do około 100 krajów z całego świata. Obecnie cała Grupa zatrudnia ponad 3 tys. osób i posiada osiem zakładów produkcyjnych w trzech krajach Unii Europejskiej. Pracownicy Grupy mogą liczyć nie tylko na stabilne zatrudnienie, ale także na liczne świadczenia dodatkowe, jak m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

 

Rekrutacje trwają, szczegóły znajdują się na stronie https://ciechgroup.com/grupa-ciech/spolki-grupy-ciech/ciech-serwis-i-remonty/, w serwisie OLX oraz w lokalnych serwisach internetowych.

 

 

Kontakt dla mediów:

Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH

miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

 

CIECH Serwis i Remonty SA jest spółką dedykowaną w Grupie CIECH do wykonywania kompleksowych oraz profesjonalnych usług w zakresie świadczenia usług utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Opierając się na wiedzy, doświadczeniu i kompetencjach pracowników Spółka wykonuje m.in. usługi czyszczenia urządzeń w ciągach destylacyjnych, kompleksowego serwisowania oraz napraw urządzeń w instalacji sody surowej, kompleksowej obsługi ciągów wapna palonego, kompleksowych usług w zakresie obsługi procesów w instalacji utylizacji czy usług warsztatowych. Podstawowym kapitałem Spółki jest wiedza, doświadczenie oraz kompetencje pracowników, którzy poprzez wykonywanie usług zapewniają ciągłość zachodzących procesów i gwarantują niezawodność urządzeń w ciągach produkcyjnych.


CIECH to międzynarodowa, rozwijająca się grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych oraz ze stabilnym inwestorem strategicznym (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do około 100 krajów całego świata, m.in. sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. CIECH wytwarza produkty o najwyższej, światowej jakości, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz, od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry