Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Wystartował nowy portal dedykowany produktom solnym Grupy CIECH

Grupa CIECH uruchomiła nową witrynę – www.ciechsol.com, poświęconą swoim produktom solnym, w tym m.in. soli spożywczej, przemysłowej, paszowej czy tabletkom solnym. Portal został stworzony specjalnie dla klientów Grupy, aby zapewnić im łatwy dostęp do oferty CIECH, a także przedstawić wszystkie produkty solne w asortymencie firmy. Strona jest dostępna w języku polskim, angielskim, a wkrótce także niemieckim.

Nowy serwis został podzielony na trzy główne sekcje: „Produkty”, w której klient może poznać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych typów artykułów solnych, „Certyfikaty”, dedykowane dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że produkty CIECH są zgodne z najwyższymi standardami oraz „Aktualności” na temat zmian w ofercie firmy oraz rozwoju biznesu solnego Grupy. Portal zawiera także dział „Galeria”, w którym można zobaczyć jak wygląda zakład produkcyjny w Janikowie oraz wizualizację opakowania każdego z produktów solnych.

- Podczas projektowania nowej witryny www.ciechsol.com najważniejsze dla nas było zebranie w jednym miejscu potrzeb naszych klientów. Teraz, dzięki nowemu portalowi, mogą oni z łatwością poznać szczegółowe informacje na temat naszej oferty w biznesie solnym. W Grupie CIECH skupiamy się nie tylko na najwyższych standardach w sferze jakości naszych produktów, ale również w zakresie komunikacji z naszymi klientami – mówi Damian Kowenicki, szef biznesu solnego Grupy CIECH.

Portal www.ciechsol.com został przygotowany przez specjalistów z zakresu UX („User Experience”, czyli projektowanie w taki sposób, aby interakcja z portalem była jak najprzyjemniejsza) oraz UI („User Interface”, którego celem jest jak najbardziej estetyczny wygląd). Strona charakteryzuje się prostą i intuicyjną budową oraz dużą przejrzystością, zapewniającą łatwe dotarcie do najważniejszych treści. Portal jest również przystosowany do wygodnej obsługi na urządzeniach mobilnych. Serwis wyróżnia estetyczny i przyjazny design osiągnięty dzięki zastosowaniu najnowszych trendów projektowych oraz technologii tworzenia serwisów internetowych m.in. HTML5, CSS, RWD. Strona została zaprojektowana i wykonana przez spółkę Golden Submarine.

Wyroby solne to jedna z podstawowych grup produktowych w ofercie Grupy. Już dziś CIECH jest największym producentem soli warzonej w Polsce oraz wiodącym dostawcą tabletek solnych do uzdatniania wody w Europie. W 2018 roku do oferty solnej Grupy trafią także lizawki dla zwierząt hodowlanych oraz granulat solny. Inwestycja o wartości ponad 30 mln zł zakończona zostanie na przełomie lipca i sierpnia. To jednak nie koniec ambitnych planów firmy w biznesie solnym – w 2020 roku w Niemczech powstanie nowa warzelnia soli, dzięki której Grupa CIECH stanie się trzecim pod względem wielkości producentem soli warzonej w Europie.

Strona www.ciechsol.com to kolejna nowoczesna witryna internetowa przedstawiająca ofertę Grupy CIECH. We wrześniu 2017 roku Grupa uruchomiła portal ciechzywice.pl, dedykowany produktom z segmentu Tworzyw – żywic poliestrowych nienasyconych (marka Polimal), żywic poliestrowych nasyconych, żywic epoksydowych (marka Epidian), żywic fenolowo-formaldehydowych, żelkotów, topkotów i poliolów.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry