Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Wystartował nowy portal Grupy CIECH ciechagro.pl – wirtualny partner każdego rolnika!

Grupa CIECH uruchomiła stronę internetową ciechagro.pl, specjalnie dedykowaną szerokiej gammie produktów z segmentu AGRO – środkom ochrony roślin, dodatkom do pasz oraz usługom formulacji. Podstawowym celem nowej witryny jest ułatwienie klientom szybkiego i intuicyjnego dotarcia do oferty CIECH Sarzyna – największego polskiego producenta środków ochrony roślin - oraz zaprezentowanie wszystkich produktów Grupy z segmentu AGRO w jednym miejscu. Siłą serwisu jest przede wszystkim jego zawartość merytoryczna – rolnicy znajdą na nim m.in. rozbudowany dział z poradami eksperta, atlas chwastów oraz niezwykle użyteczny kalkulator środków ochronnych.

Portal ciechagro.pl został przygotowany w trosce o jak największą wygodę użytkownika. Zgodnie z dobrymi praktykami UX („user experience”, pojęcie opisujące całkowitą satysfakcję, jaką użytkownik czerpie z interakcji z serwisem), strona charakteryzuje się prostą i intuicyjną budową, dużą czytelnością oraz przejrzystością, zapewniającą łatwe dotarcie do najważniejszych treści. Portal jest przystosowany do wygodnej obsługi na urządzeniach mobilnych, stając się tym samym podręcznym doradcą dla każdego rolnika. Za projekt witryny odpowiada agencja GoldenSubmarine - jedna z największych agencji marketingu interaktywnego w Polsce, legitymująca się ponad 2 500 zakończonymi projektami i zrealizowanymi kampaniami.

- Podstawowym celem, jaki postawiliśmy sobie projektując nową witrynę ciechagro.pl była koncentracja na potrzebach naszych klientów. Chcieliśmy za jej pomocą nie tylko ułatwić klientom dotarcie do naszej oferty, ale także zaoferować im wirtualne wsparcie naszych ekspertów, gotowych pomóc im uporać się z najczęstszymi problemami, jakie napotykają w swojej pracy rolnicy. Jako największy polski producent środków ochrony roślin chcemy nie tylko wyznaczać najwyższe standardy w sferze jakości naszych produktów, ale również w zakresie komunikacji z naszymi klientami – mówi Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.

Oprócz oferty CIECH Sarzyna w segmencie AGRO, użytkownicy portalu ciechagro.pl znajdą na nim także wiele bardzo użytecznych narzędzi. Dział „Porady eksperta” zawiera informacje, które pomogą uporać się z najczęstszymi problemami rolników. „Atlas chwastów” to nieocenione wsparcie w szybkim i łatwym rozpoznaniu agrofagów, które zaatakowały uprawy oraz w efektywnym zaplanowaniu najlepszej ochrony dla plonów. Zakładka „Multimedia” będzie na bieżąco aktualizowana o nowe odcinki filmowego poradnika CIECH Sarzyna, prezentującego fachowe porady dot. stosowania środków ochrony roślin oraz pielęgnacji upraw. Rolnicy na pewno docenią też „Kalkulator środków ochronnych” - bardzo praktyczne i pomocne narzędzie, dzięki któremu w wygodny sposób dobiorą odpowiedni do swoich potrzeb produkt oraz szybko obliczą, jakiej jego ilości będą potrzebować do swojego areału.

CIECH Sarzyna specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin oraz żywic. W segmencie AGRO, do najbardziej znanych znaków handlowych Spółki należy marka Chwastox - najpopularniejsza w Polsce rodzina środków chwastobójczych, oraz Agrosar 360 SL - szybko zdobywający uznanie rynku środek chwastobójczy. CIECH Sarzyna rozwija również produkcję dodatków do pasz (m.in. dostępny już na rynku SORBINAT CT oraz SORBIBUF CT). Firma posiada także szerokie zdolności formulacyjne, dzięki którym może przygotowywać na zamówienie substancje według specyfikacji lub wymagań klientów.

Strona ciechagro.pl to kolejna nowoczesna witryna internetowa przedstawiająca ofertę CIECH Sarzyna. W marcu br. wystartował portal ziemovit.pl, dedykowany nowej marce Grupy CIECH w kategorii „Dom i Ogród”, w której ofercie znajdują się najwyższej jakości podłoża, środki chwastobójcze oraz nawozy płynne i granulowane, dopasowane do potrzeb polskich ogrodników oraz działkowców. Poza atrakcyjną prezentacją katalogu produktów, użytkownicy portalu ziemovit.pl znajdą na nim wiele praktycznych porad jak dbać o swój ogród, działkę czy zieleń na balkonie.


Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH – miroslaw.kuk@ciechgroup.com , tel. +48 723 66 86 86.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. Korzenie firmy sięgają 1937 roku. CIECH Sarzyna specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Pełen asortyment wyrobów obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: Chwastox oraz Agrosar. Firma, poza europejskimi, obsługuje także rynki w Azji i Australii.

Do góry