Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Wystartowała strona ZIEMOVIT.pl – wirtualny partner dla tych, którzy chcą jak najlepiej pielęgnować swój ogród lub działkę

Wystartowała strona internetowa ZIEMOVIT.pl. Jest to witryna nowej marki z kategorii „Dom i Ogród” w ofercie CIECH Sarzyna, największego polskiego producenta środków ochrony roślin. Użytkownicy portalu znajdą na nim wiele praktycznych porad jak dbać o swój ogród, działkę czy zieleń na balkonie oraz szczegółowy opis wszystkich produktów marki ZIEMOVIT.

Strona marki ZIEMOVIT została zaprojektowana z myślą o osobach zainteresowanych jak najlepszą pielęgnacją roślin i zieleni. Jej użytkownicy będą mogli skorzystać z licznych wskazówek jak dbać o zieleń w zakładce „Poradnik” i wirtualnego kalendarza ogrodnika, zawierającego podpowiedzi na temat prac, które należy wykonywać w poszczególnych miesiącach roku. Od maja na stronie dostępna będzie również innowacyjna aplikacja „Wirtualny ogród”, która umożliwi zaprojektowanie swojego wymarzonego ogrodu. Wszyscy zainteresowani będą mogli także zapisać się do cyklicznego newslettera poradnikowo-informacyjnego ZIEMOVIT. 

- ZIEMOVIT to marka stworzona z miłości do natury. Chcemy by oferowała swoim użytkownikom coś więcej niż tylko najlepszej jakości produkty. Dlatego zadbaliśmy, by stała się prawdziwym opiekunem roślin. Zaufanym doradcą, który dzięki innowacyjnym aplikacjom mobilnym, poradom na stronie www czy cyklicznemu newsletterowi skutecznie podpowie użytkownikom, jak i czym najlepiej pielęgnować swój ogród, działkę czy zieleń na balkonie, tak by stworzyć wyjątkowe i przyjazne miejsce do spędzania wolnego czasu – powiedział Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.

Strona została zaprojektowana tak, żeby zapewnić jak największą wygodę użytkowników, umożliwiając łatwe, szybkie i intuicyjne dotarcie do poszukiwanych informacji. Serwis jest w pełni dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Równolegle ze stroną internetową wystartował fanpage marki na Facebook’u „Niech Żyje Ogród”. Ma on być przyjaznym i inspirującym miejscem dla wszystkich miłośników zieleni, poszukującym wskazówek na temat pielęgnacji i aranżacji przestrzeni zielonych, oraz podpowiedzi jakie są w danym sezonie najmodniejsze style ogrodowe.

Już wkrótce ruszy także specjalny kanał na portalu YouTube, na którym będą prezentowane wideo porady dot. m.in. odpowiedniego sadzenia, nawożenia czy ochrony roślin przed szkodnikami i chwastami.

Kontakt dla mediów:

Maciej Powroźnik, Rzecznik Grupy CIECH

Tel. (+48 22) 639 17 70, kom. 50 50 50 426, email: maciej.powroznik@ciechgroup.com

Do góry