Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

Zakończyła się wielka loteria promocyjna marki Chwastox. Tysiące nagród od CIECH Sarzyna trafiło w ręce polskich rolników.

17 sierpnia br. zakończyła się ogólnopolska loteria promocyjna marki Chwastox, najpopularniejszego herbicydu zbożowego w Polsce. W jej ramach właściciel marki przygotował dla polskich rolników 10 000 cennych nagród. Laureatem nagrody głównej – wysokiej klasy opryskiwacza - został Pan Łukasz z Kolonii Nieszawy. Ogólnopolska loteria marki Chwastox była kolejnym elementem rozbudowanej kampanii promocyjnej firmy CIECH Sarzyna, największego polskiego producenta środków ochrony roślin.

Loteria promocyjna CIECH Sarzyna trwała od 1 marca do 31 maja br. Aby zostać uczestnikiem loterii wystarczyło kupić jeden z produktów zakładów CIECH Sarzyna objętych promocją - Chwastox Turbo 340 SL, Chwastox Trio 540 SL, Chwastox Extra 300 SL lub miesięcznik Top Agrar Polska z datą wydawniczą z marca 2017 roku. Każdy z tych produktów zawiera hologram z kodem, który należało zarejestrować na stronie www.ciechagro.pl. Główną nagrodą w loterii był wysokiej klasy opryskiwacz. W ręce uczestników loterii trafiło również wiele innych cennych nagród, w tym: sprzęt RTV (telewizory i kamery GoPro) oraz środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna: Tarcza Łan Extra 250 EW, Ambasador 75 WG 20 g, Opal 500 S.C. i Agrosar 360 SL.

Marka Chwastox to najpopularniejszy herbicyd zbożowy w Polsce, cieszący się zaufaniem już trzech pokoleń rolników. Rodzinę produktów Chwastox wyróżnia innowacyjna technologia wytwarzania substancji aktywnych MCPA i MCPP-P, dzięki której środki działają bardzo szybko, a ich efekty są natychmiast widoczne. Szeroka gama produktów Chwastox pozwala na właściwy dobór odpowiedniego rozwiązania w zależności od typu zachwaszczenia uprawy. Najpopularniejszy herbicyd zbożowy na polskim rynku charakteryzuje również brak uodpornień na chwasty oraz wygodna forma użytkowa w postaci koncentratu pozwalająca w łatwy sposób sporządzić ciecz użytkową i dokładnie rozmieszać substancję aktywną w opryskiwaczu. Produkty Chwastox cechuje wyższe bezpieczeństwo dla środowiska i wykazują one bardzo dobrą selektywność w stosunku do roślin chronionych.

Ogólnopolska loteria marki Chwastox była kolejnym elementem naszej kampanii promocyjnej. Nie ukrywamy, że jako największy polski producent środków ochrony roślin chcemy wyznaczać najlepsze standardy w zakresie promocji produktów oraz kontaktu z klientami. Cieszę się, że nasze działania są przez nich bardzo dobrze odbierane – mówi Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.

Więcej informacji na temat ogólnopolskiej loterii promocyjnej marki Chwastox można znaleźć na stronie www - https://www.loteria-ciech.pl/.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. W 2017 roku obchodzi swoje 80-lecie. CIECH Sarzyna specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Pełen asortyment wyrobów obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: Chwastox, Agrosar 360SL oraz ZIEMOVIT. Firma, poza europejskimi, obsługuje także rynki w Azji i Australii.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry