Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Informacje prasowe

ZIEMOVIT oficjalnym patronem ogrodów i storczykarni przy Zamku w Łańcucie

Należąca do CIECH Sarzyna S.A. – największego polskiego producenta środków ochrony roślin - marka ZIEMOVIT została oficjalnym patronem ogrodów i storczykarni przy Zamku w Łańcucie. W ramach zaplanowanej współpracy, Spółka przekaże instytucji produkty do pielęgnacji storczyków, kwiatów ogrodowych i trawników oraz stanie się doradcą Zamku w zakresie utrzymania terenów zielonych. Umowa dot. współpracy CIECH Sarzyna S.A. z Muzeum – Zamkiem w Łańcucie została podpisana na jeden rok.

Szukaliśmy dla naszej nowej marki partnera, przy współpracy z którym produkty ZIEMOVIT miałyby pełną możliwość zaprezentowania swojej najwyższej jakości i szerokiego spektrum zastosowań. Zamek w Łańcucie, ze swoimi okazałymi ogrodami oraz unikalną storczykarnią, był naszym pierwszy wyborem, dlatego bardzo cieszę się z nawiązanej dobrej współpracy. Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników pięknych ogrodów do odwiedzenia Muzeum i zobaczenia na własne oczy, jak wspierają naturę produkty ZIEMOVIT
– mówi Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.

Współpraca z Zamkiem w Łańcucie to nie jedyny tego typu projekt CIECH Sarzyna w regionie. Spółka – w ramach obchodów swojego 80-lecia - zrewitalizuje również tereny zielone w Nowej Sarzynie – przestrzeń przy Ośrodku Kultury oraz tereny przed Fabryką. Projekty te obejmą m.in. zasadzenie nowych roślin rabatowych, przekazanie produktów ZIEMOVIT do ich pielęgnacji oraz opiekę nad ogrodami, w którą zaangażowani będą pracownicy CIECH Sarzyna.

Produkty marki ZIEMOVIT to najwyższej jakości podłoża, nasiona traw, środki chwastobójcze oraz nawozy płynne i granulowane, dopasowane do potrzeb i oczekiwań polskich ogrodników i działkowców. Produkty dostępne są w sprzedaży w najlepszych centrach ogrodniczych, w sieciach handlowych takich jak Leroy Merlin, BricoMarche czy PSB Mrówka oraz w sprzedaży internetowej.

Kontakt:
Mirosław Kuk, Rzecznik Prasowy Grupy CIECH
miroslaw.kuk@ciechgroup.com, tel. +48 723 66 86 86.

CIECH Sarzyna jest jedną z kluczowych spółek Grupy CIECH i filarem jej segmentu organicznego. W 2017 roku obchodzi swoje 80-lecie. CIECH Sarzyna specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Pełen asortyment wyrobów obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych. Do najbardziej znanych znaków handlowych należą marki z segmentu AGRO: Chwastox, Agrosar 360SL oraz ZIEMOVIT. Firma, poza europejskimi, obsługuje także rynki w Azji i Australii.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Do góry