Ciech

Szukaj
WCAG A A A

CIECH na konferencji WallStreet 20

CIECH na konferencji dla inwestorów indywidualnych

W dniach 3-5 czerwca br. spółka CIECH była obecna na konferencji WallStreet 20 odbywającej się w Karpaczu. Inwestorzy indywidualni mieli okazję spotkać się z przedstawicielami spółki w ramach Targów Akcjonariat. Stoisko zostało odwiedzone przez wiele osób, z którymi rozmawialiśmy m.in. o biznesie CIECH, bieżącej sytuacji operacyjno-finansowej i rynkach naszej działalności. Każda osoba odwiedzająca stoisko otrzymała także materiały informacyjne i drobne upominki.

W sobotę Mirosław Wojtaszko, Szef Pionu Finansowo-Księgowego w CIECH opowiadał o biznesie Grupy w ramach Forum Akcjonariat. W prezentacji wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Konferencja WallStreet to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w tej części Europy. Organizowane jest przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych już od 20 lat. W trakcie konferencji inwestorzy mają okazję nie tylko uczestniczyć w szeregu wykładów edukacyjnych, ale także spotkać się z przedstawicielami spółek giełdowych.

Zapraszamy do przeczytania relacji z konferencji na portalu StrefaInwestorów.pl strefainwestorow.pl/artykuly/20160608/10-faktow-i-ciekawostek-ktore-przywiozlem-z-konferencji-wallstreet-20

 

Joanna Siedlaczek, Ekspert ds. Relacji Inwestorskich w Grupie CIECH:

"Wzięliśmy udział w konferencji WallStreet 20 nie tylko po to, żeby zaprezentować spółkę CIECH inwestorom, ale głównie ze względu na to, że chcieliśmy poznać lepiej ich bieżące potrzeby."

"Na głównym parkiecie jest już notowanych niemal pół tysiąca spółek, z których duża część codziennie walczy o zainteresowanie inwestorów indywidualnych - to było zauważalne także podczas konferencji WallStreet. Sądzimy, że aby pokazać się inwestorom jako atrakcyjna spółka nie wystarczy już wypracowanie dobrych wyników finansowych. Dzisiaj tak samo ważna jest otwartość, rzetelność i przejrzystość prowadzonej komunikacji."


Do góry