Ciech

Szukaj
WCAG A A A

CIECH na Konferencji WallStreet 21 w Karpaczu

CIECH na Konferencji WallStreet 21 w Karpaczu

W dniach 2-4 czerwca br. spółka CIECH była obecna na konferencji WallStreet 21 odbywającej się w Karpaczu. Inwestorzy indywidualni mieli okazję spotkać się z przedstawicielami spółki w ramach Targów Twoje Inwestycje. Stoisko zostało odwiedzone przez wiele osób, z którymi rozmawialiśmy m.in. o biznesie CIECH, bieżącej sytuacji operacyjno-finansowej i rynkach naszej działalności. Każda osoba odwiedzająca stoisko otrzymała także materiały informacyjne i drobne upominki.

Przed Targami inwestorzy mieli możliwość wysłuchać krótkiej prelekcji przedstawicieli CIECH, którzy po krótce przedstawili biznes i plany Grupy na przyszłość. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Cykliczna konferencja WallStreet to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na rynku kapitałowym organizowanym w tej części Europy. Wydarzenie to od lat gromadzi szerokie grono inwestorów indywidualnych, ale także instytucjonalnych oraz gości specjalnych, analityków, przedsiębiorców, przedstawicieli emitentów i kluczowych dla funkcjonowania polskiej giełdy instytucji. 21. edycję konferencji poświęconej bieżącej sytuacji i przyszłości rynku kapitałowego w Polsce odwiedziło ponad tysiąc uczestników.


.jpg Zobacz zdjęcie 1

.jpg Zobacz zdjęcie 2

.jpg Zobacz zdjęcie 3

Do góry