Ciech

Szukaj
WCAG A A A

Przetargi

CIECH Soda Polska S.A. ogłasza postępowanie zakupowe mające na celu wybór wykonawcy dla projektu „Przebudowa węglowego kotła K1 OP110 na kocioł BFB opalany biomasą w EC Inowrocław wraz z budową gospodarki biomasowej”.
Podmioty zainteresowane udziałem w postępowaniu proszone są o zapoznanie się z zaproszeniem opublikowanym na Platformie Zakupowej Logintrade (link poniżej).

Platforma Zakupowa Logintrade

Szanowny Dostawco, Oferencie,
Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w postępowaniach prowadzonych przez Grupę CIECH na platformie Logintrade, uprzejmie prosimy o wejście w poniższy link, stanowiący przekierowanie bezpośrednio do listy otwartych obecnie przetargów.

Platforma Zakupowa Logintrade

Szanowny Dostawco, Oferencie,
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w postępowaniach prowadzonych przez Grupę Ciech na platformie zakupowej SAP Ariba, uprzejmie prosimy o wykonanie poniższych działań. Punkty 1-3 dotyczą jedynie dostawców, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na Platformie Zakupowej SAP Ariba Grupy Ciech.

 1. Wypełnij wniosek o rejestrację w bazie dostawców Grupy Ciech. Po jego akceptacji przez Administratora otrzymasz wiadomość o tytule Zarejestruj się na Platformie zakupowej CIECH Group, zawierającej link do rejestracji w Ariba Network, globalnej bazie dostawców SAP Ariba. Uzyskanie dostępu do Ariba Network jest niezbędne do dokończenia procesu rejestracji. Rejestracja w Ariba Network jest bezpłatna dla dostawców.

 2. Kliknij na link z powyższego maila, a następnie utwórz konto albo zaloguj się do Ariba Network (jeśli masz już konto).

 3. Po zarejestrowaniu lub po zalogowaniu się do Ariba Network zostanie automatycznie wyświetlony formularz rejestracyjny w bazie dostawców Grupy Ciech. Prosimy o jego staranne wypełnienie i przesłanie do akceptacji.

 4. Po wykonaniu powyższych kroków prześlij wiadomość email na adres: procurement@ciechgroup.com z prośbą o dodanie do wybranego postępowania. Wiadomość powinna zawierać następujące informacje:

   Temat: ARIBA Postępowanie

  1. Twój numer dostawcy w Ariba Network (przykładowy numer: AN11111111111),

  2. Nazwa postępowania, w którym chcesz wziąć udział,

  3. Numer zdarzenia elektronicznego dla postępowania (podany w szczegółach ogłoszenia).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na adres procurement@ciechgroup.com z tematem: „ARIBA”.

UWAGA!

Dnia 22 marca 2019 r. serwis SAP Ariba zakończył wsparcie protokołu TLS w wersji 1.0 dla przychodzącej i wychodzącej poczty elektronicznej.

Niezaktualizowanie serwerów poczty elektronicznej do TLS 1.1/1.2 w powyższym terminie spowoduje, że wszystkie wiadomości e-mail do i z serwisu Ariba Network przestaną być doręczane. Informacje o tym, jak sprawdzić, czy Państwa serwery są zgodne z powyższym wymaganiem, znaleźć można w Najczęściej zadawanych pytaniach na stronie SAP Ariba. Jeśli serwery w Państwa organizacji nie są zgodne z powyższym wymaganiem, prosimy zwrócić się do działu ds. IT, sieci i bezpieczeństwa z prośbą o włączenie wsparcia protokołu TLS w wersji 1.1/1.2.

SAP Ariba – informacje dla Dostawcy

Lista postępowań

Wyczyść

CSP_2023_09_01866_projekt układ chłodzenia TG3

Termin składania ofert: 25.10.2023 14:00
Status: W toku

Więcej

Wykonanie stacji uzdatniania wody - Iłowa

Termin składania ofert: 29.04.2024 12:00
Status: W toku | Zaktualizowane: 24.04.2023 13:56

Więcej

W celu kontaktu z Pionem Zakupów Grupy CIECH, prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

Ogólne warunki

Do góry